"Čas je to, co se neustále snažíme zabít, ale co nakonec zabije nás"

Únor 2016

únorová aktualizace 2016

19. února 2016 v 18:47 | hyunderella |  jen tak...
Zdar,
jak jste si jistě všimli, aktualizovala jsem svou galerii výrobků. Přidala jsem další složky - tedy kabošonové náhrdelníky, které teď konám ve velkém, a složku ponožky - kterých jsem za život nadělala snad miliardu, ale většinu jich rozdala. takže fotek tu moc nebude. vyčistila jsem si galerii na blogu jako takovém, tak doufám, že nic nezmizelo. Už to tu vedu kdo ví jak dlouho a přesto o tomhle podniku vím houby. Možná ještě aktualizuji náušnicovou galerii, ale uvidím, jak moc se mi bude chtít fotit. Každopádně do konce měsíce tu něco přibyde.
Dneska určo upravím čtecí sloupeček, který je značně neurčitý. Tamora Piercová píše dobře, ač literaturu spíše pro věk 12+, ale vcelku jsem se bavila. Mám ráda dobrodružnou fantasy a tady vcelku nudný začátek pro koníčkáře vystřídal poměrně napínavý děj plný magie a bojů. Jo, to můžu. Tak doufám, že ve čtecím trendu budu pokračovat. Zatím jsou to jen 4 kusy od začátku roku. Slabota... Proteď byl v práci relativní klid, takže se o noční dalo číst nebo plést, tak toho využívám. Alespoň pár stránek se načíst dá.
Mno, o práci někdy příště, zatím si musím v hlavě utřídit myšlenky. Každopádně se mám lépe než na onku, ale nechci to zakřiknout. Vše se teprve buduje k obrazu našemu, nic není jisté, tvoří se nová pravidla, kamarádství, prostředí... Takže nějaké to polemizování později. PA

ponožky na dvou jehlicích

19. února 2016 v 18:14 | hyunderella |  Moje pletení

Kabošonové náhrdelníky

19. února 2016 v 17:42 | hyunderella |  náhrdelníky