"Čas je to, co se neustále snažíme zabít, ale co nakonec zabije nás"

Srpen 2014

kauza notebook pro teď završena...

25. srpna 2014 v 12:42 | hyunderella |  jen tak...
Takže.... Skutečně jsem si koupila nového Karla. Stejná značka, mega výborné parametry, tedy alespoň pro mě. Jediné, co mě dráždí, je wi-fi, která z neznámého důvodu u mě v pokoji jede jen na jednu čárku, přičemž ostatní noťasy, které kdo přinese, nebo i ten mamky, jeden a na čtyři. Mno, obývák to se sítí jistí, i když s toho nikdo není nadšený. Ale ty plus vyvažují tohle mínus. Tím pádem pokračuju v opravování titlů, sem tam na něco kouknu, sem tam něco stáhnu, jinak jsem teď dočetla jednu knížku a včera jsem načetla kousek Uličky. Přijde mi, že ta knížka nemá konce. Čtu jak vzteklá a stejně ne a ne se dohrabat nějakých výsledků. Ale já ji zdolám, stopro. Protože potřebuju zdolat ještě spoustu knih...
Dalšínovinkou je,že jsem si konečně pořídila provozuschopné kolo. Teď si pomalu sháním serepetičky okolo. Koukám po helmách, kalhotech, musím si pořídit funkční boty... je toho dost a peněženka prázdná. Mno, postupně... Přes nový foťák se snažím nafotit pár korálků. Chtěla bych pár fotek z lesa, ale nějak nám tunerostou houby a ta krásná místa, která jsem tu chtěla prezentovat, jsou zplundrovaná těžaři. Úplně mi z některých míst vstávají vlasy hrůzou, co z nich udělali. Prý šetrná těžba dřeva... Šetrná k čemu?
Jdu něco pojíst, popít, než půjdu do práce. Jsem úplně hotová z víkendu, ačkoli nebyl to zakový masakr, jako obvykle. Dokonce si člověk i na chvilku odpočinul. Ale stejně být tam a ne doma, je opruz. Už opravdu nutně potřebuju dovolenou. Bolesti hlavy se opět vrací, spánková deprivace je v plném proudu, vředy se zase vrací, kostra křupe a bolí kvůli nízkým teplotám. Léto nám víceméně skončilo a nastal brzký podzim. Dokonce se už někde přebarvuje listí. Miluji podzim, ale také znamená, že tu brzy bude zima... A tu já nesnáším...
Konec depkaření. Jdu na ten dlabanec a mohla bych ven mrknout se na oříšky. Ty teď taky padají jak vzteklý. Tak pa zase někdy. Nějak mi to tady pustne. Mno, není čas.


kauza notebook...

3. srpna 2014 v 15:39 | hyunderella |  jen tak...
takže...
můj milovaný Karel čeká na opraváře, který by zkouknul, co se s ním stalo a jal se ho dát do stavu provozuschopnosti, pokud to ovšem půjde. Ovšm nějak jsem vydolovala určitou sumu peněz, za kterou si jdu v týdnu stejně koupit nového Karla. Pokud se ten starý dá do kupy, budu ho mít jako přenosnou zálohu a ten nový bude doma na pevno. Když to nepůjde... Pá Pá, Karle. Teď okupuju mamky noťas, ale už mě od něj vyhání. Aktualizovala jsem knížky, tedy pro tuto chvíly. Jelikož nemám na čem koukat na anime, páč na obou domácích kompech se to seká, snažím se číst. Jdu zprovoznit tablet a kouknout za se na pár stránek Mary z Acoma. Děsný politikaření... Venku je příšerně, bouřka jako z romantického románu. Fuj. Takže četbě zdar.